Dlaczego nawożenie trawnika jesienią jest tak ważne?   

Intensywnie rosnąca trawa, wielokrotnie koszona w ciągu roku, pobiera z gleby duże ilości składników pokarmowych. Po wakacyjnych upałach i okresie intensywnego użytkowania osłabiona trawa wymaga nawożenia jesiennego.

Florovit jesienny do trawników dostosowany jest do wymagań pokarmowych traw w okresie jesiennym i przeznaczony do wszystkich gatunków traw, szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych. Pomaga utrzymać zwartą, zieloną darń do końca jesieni.

Kalendarz nawożenia

Kalendarz nawożenia

Florovit nawóz jesienny do trawników

Florovit nawóz jesienny do trawników przeznaczony jest do wszystkich rodzajów trawników – ozdobnych i intensywnie użytkowanych.

Stosuj począwszy od drugiej połowy sierpnia oraz powtórnie na przełomie września i października w dawce 30-40 g na 1m2.

Nawóz rozsyp równomiernie na całej powierzchni trawnika po uprzednim skoszeniu trawy. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, obficie podlej trawnik.

Dostępne opakowania:

Kup nawóz »

Obejrzyj film o jesiennym nawożeniu trawników

Sprawdź nasze inne nawozy jesienne »Iglaki Rośliny wieloletnie

Dlaczego Florovit?

40 LAT NA RYNKU

Florovit jest obecny na polskim rynku od ponad 40 lat. Jest liderem rynku i jedną z najstarszych polskich marek. Jako ekspert w dziedzinie nawożenia, wspiera ogrodników w realizacji ich pasji i zamiłowania do uprawy roślin. Szeroka oferta kompleksowych nawozów ogrodniczych o bardzo dobrych właściwościach użytkowych, dedykowana hobbystom zaspokaja wszelkie wymagania uprawowe – w domu, ogrodzie, na działce, na balkonie czy tarasie. Na przestrzeni lat zmienia się sposób w jaki ludzie realizują swoje ogrodnicze hobby, rośnie liczba uprawianych gatunków roślin i intensywność ich uprawy, dlatego Florovit zmienia się, rozwija i jest stale blisko swoich użytkowników.

Dlaczego Florovit?

NUMER 1 WŚRÓD NAWOZÓW

Produkty Florovit są znane i wysoko cenione przez konsumentów, dzięki czemu od wielu lat Florovit cieszy się pozycją lidera wśród hobbystycznych nawozów ogrodniczych. Dziękujemy Wam za to! Doceniamy to i codziennie dokładamy starań, aby nasze produkty były źródłem radości, satysfakcji i dumy z efektów uprawy.

Dlaczego Florovit?

EKSPERT W NAWOŻENIU

Nawozy Florovit powstają jako efekt pracy sztabu specjalistów, w oparciu o wieloletnie badania, we współpracy na uznanymi ośrodkami akademickim i naukowymi w kraju. Wdrażane nowe technologie produkcji wykorzystują najnowsze badania i mają na celu dostarczanie użytkownikom innowacyjnych rozwiązań. W efekcie wybierając w sklepie nawóz Florovit masz gwarancję, że otrzymujesz to, co najlepsze dla Twoich roślin i środowiska.

Dlaczego Florovit?

NAJLEPSZY DLA TWOJEGO TRAWNIKA

Piękny trawnik to dla wielu powód do dumy i jednocześnie cel, w realizacji którego wspieramy naszych użytkowników. Wiemy, że potrzeba pracy i wysiłku, aby wysiane nasiona stały się gęstym, zielonym dywanem – miejscem relaksu, wspólnego spędzania czasu z najbliższymi i delektowania się pięknem otaczającej zieleni. Oferujemy Ci nasz jesienny nawóz do trawników, byś mógł cieszyć się jego pięknem do późnej jesieni!

CentrumOgrodu.pl
distripark.com
sklepogrodniczy.pl
e-hortico.pl
zielone.to
gardenflora.pl
swiatkwiatow.pl
egarden24.pl